Blog yang rajin saya singgah

Setiap blogger pasti ada buat senarai blog yang menjadi kegemaran mereka. Dalam artikel ini ialah senarai blog yang rajin saya singgah sepanjang minggu.Β Di antara sebabnya ialah mereka menggunakan platform WordPress.

Bila sudah guna WordPress, pasti kebanyakannya ada plugin commentluv. Bila kita komen di dalam artikel tersebut, pos terbaru kita akan terpapar di ruang bawah komen.

Selain itu, saya masih lagi dalam kategori budak hingusan dalam dunia blogging. Jadi saya perlu belajar bagaimana asam garam penulisan artikel yang boleh menarik minat pembaca.

 

blog-yang-rajin-saya-singgah

Untuk meningkatkan trafik blog anda, rajinkan diri untuk berkunjung ke blog rakan-rakan anda.

 

Senarai blog yang menjadi pilihan

Di antara sebab saya rajin berkunjung ke blog mereka ialah kekerapan artikel baru yang sering dikemaskini dan bilangan pengunjung blog merekaΒ yang ramai. Berikut ialah senarai blog yang saya senaraikan :

1. Ahmad Faizal www.ahmadfaizal.com
2. Adarain www.adarain.com
3.Β Wan Zawawi www.wanzawawi.net
4. Raihanah Ahmad www.vitamin-cerdik.com
5. Azeni Ahmad www.azeniahmad.com

6. Raikan Kasih www.raikankasih.com
7. Ola Oli www.olaoli.com
8. Ahmad Yani www.ahmadyani.com
9. Khairul Zamri www.khairulzamri.com
10. Denai Hati www.denaihati.com

11. Skincare http://pegawaitadbirdiplomatik.online/
12. Hafizul www.pondokkecil.com/blog
13. Rahimah www.kakimelancong.com
14. Daddy www.daddydee.net
15. Zahirah www.zahirahhafizan.com

16. Jamar www.jmr23.com
17. Kita www.kitepunye.com

 

Nak saya singgah ke blog anda?

Sekiranya sahabat-sahabat bloggers hendak memasukkan link blog ke dalam blog saya, mohon komen di ruangan bawah ini, saya juga ingin singgah ke blog anda.