Blog yang rajin saya singgah

Setiap blogger pasti ada buat senarai blog yang menjadi kegemaran mereka. Dalam artikel ini ialah senarai blog yang rajin saya singgah sepanjang minggu.Β Di antara sebabnya ialah mereka menggunakan platform WordPress.

Bila sudah guna WordPress, pasti kebanyakannya ada plugin commentluv. Bila kita komen di dalam artikel tersebut, pos terbaru kita akan terpapar di ruang bawah komen.

Selain itu, saya masih lagi dalam kategori budak hingusan dalam dunia blogging. Jadi saya perlu belajar bagaimana asam garam penulisan artikel yang boleh menarik minat pembaca.

 

blog-yang-rajin-saya-singgah

Untuk meningkatkan trafik blog anda, rajinkan diri untuk berkunjung ke blog rakan-rakan anda.

 

Senarai blog yang menjadi pilihan

Di antara sebab saya rajin berkunjung ke blog mereka ialah kekerapan artikel baru yang sering dikemaskini dan bilangan pengunjung blog merekaΒ yang ramai. Berikut ialah senarai blog yang saya senaraikan :

1. Ahmad Faizal www.ahmadfaizal.com
2. Adarain www.adarain.com
3.Β Wan Zawawi www.wanzawawi.net
4. Anak Ulu Cheka www.anakulucheka.com
5. Raihanah Ahmad www.vitamin-cerdik.com

6. Azeni Ahmad www.azeniahmad.com
7.Β Raikan Kasih www.raikankasih.com
8. Ola Oli www.olaoli.com
9. Ahmad Yani www.ahmadyani.com
10. Khairul Zamri www.khairulzamri.com

11. Denai Hati www.denaihati.com
12. Mr Hanafi www.mrhanafi.com
13. Mommy www.modernmumthingy.com
14. Mama Raudhah www.mamaraudhah.com
15. Hafizul www.pondokkecil.com/blog

16. Rahimah www.kakimelancong.com
17. Asyraf www.asyrafasri.com
18. Amir Nawawi www.amirnawawi.com
19. Abe www.abemant.com
20. Merah www.vitaminmerah.com

21. Zahirah www.zahirahhafizan.com
22. Jamar www.jmr23.com
23. Kita www.kitepunye.com
24. Yeop www.yeopmaz.com
25. Daddy www.daddydee.net

26. Skincare www.skincareterbaik.com

 

Nak saya singgah ke blog anda?

Sekiranya sahabat-sahabat bloggers hendak memasukkan link blog ke dalam blog saya, mohon komen di ruangan bawah ini, saya juga ingin singgah ke blog anda.